نمونه متن دعوت به مراسم ختم

هوالباقی

سرگذشت غم هجران تو با شمع گفتم، آنقدر سوخت که از گفته پشیمانم کرد

بازگشت همه به سوی اوست

با قلبی آکنده از غم و با چشمانی اشک بار در گذشت مادر عزیزمان مرحومه ——– را به اطلاع کلیه اقوام ، دوستان و آشنایان می رسانیم. تشییع پیکر آن مرحومه در روز ………. ساعت …. از محل ———— به سمت آرامگاه ابدی اش واقع در آرامستان ———— برگزار می گردد. همچنین مراسم ختم در روزهای ——— در مسجد ——— برگزار می گردد.

حضور صمیمی شما سروران گرامی باعث شادی و تسکین روح آن مرحومه و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

————————————————————————

هوالباقی

تویی آن کس که دلم لک زده لبخندش را، آن که دیگر نتوان یافت مانندش را

با نهایت غم و اندوه درگذشت پدر عزیزمان مرحوم ——– را به اطلاع کلیه اقوام و آشنایان رسانده و خاطر نشان می شویم مراسم تشییع از ساعت —– روز —— از ——– به سمت منزل ابدی ایشان واقع در ——— برگزار می گردد. لذا از تمام عزیزان و سروران گرامی دعوت می شود با شرکت در این مراسم باعث تسلی دل بازماندگان و شادی روح آن مرحوم گردند.

————————————————————————

انا لله و انا الیه راجعون

افسانه هستی اش اگر پایان یافت، خوش نامی و عزتش با پایان نرسید

بدین وسیله و با تاسف فراوان درگذشت شادروان ——— بزرگ خاندان ——— را به اطلاع عموم اقوام و دوستان و آشنایان می رسانیم. همچنین یادآور می شویم که مراسم تشییع پیکر آن مرحوم در روز —- و از ساعت —– از محل منزل دنیوی به سوی منزل ابدی اش واقع در ——— انجام خواهد شد.

ضمنا مراسم ترحیم در روز —— به تاریخ —— از ساعت —- تا ساعت —– در حسینیه ———به آدرس —————— برگزار می گردد لذا از تمام عزیزان و سروران گرامی دعوت می شود با شرکت در این مراسم باعث تسلی دل بازماندگان و شادی روح آن مرحوم گردند.

————————————————————————

هوالباقی

همی نالم که مادر در برم نیست صفا وسایه او بر سرم نیست

سوگی که در زندگی ما سایه انداخت توان فرسا است. با کمال تاسف درگذشت مرحومه ——— همسر ——– و مادر گرامی ————— را به اطلاع تمام دوستان و اقوام و آشنایان می رسانیم. به همین منظور مراسم تشییع و خاک سپاری آن مادر فداکار امروز از ساعت —— از محل ——– به سمت آرامگاه ابدی ایشان واقع در ————– برگزار می شود. از کلیه دوستان و اقوام دعوت می شود با حضور خود در این مراسم، موجب دلداری بازماندگان و همچنین شادی روح آن مرحومه باشند.

————————————————————————

بازگشت همه به سوی اوست

یلدای بی سرانجام من از رفتنت آغاز شد ایام غم انگیز من با چشم گریان ساز شد

با نهایت غم و اندوه درگذشت پدر عزیزمان مرحوم ————- را با اطلاع کلیه دوستان و وابستگان می رسانیم. پیکر پاک آن مرحوم روز ——– از ساعت —– از مقابل منزل آن مرحوم واقع در —————— به طرف آرامستان ———– تشییع خواهد شد.

ضمنا مراسم یادبودآن مرحوم نیز در روز ——— از ساعت —- تا —— در محل ——– برگزار می شود. حضور صمیمی شما سروران گرامی باعث شادی و تسکین روح آن مرحومه و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

————————————————————————

هوالباقی

چون سایه رب بر سر ما سایه پدر بود بر سایه رب در صحف همسایه پدر بود

ایزد چو بفرمود که او رب صغیر است در دفتر عشق آیه و سرمایه پدر بود

با کمال تاثر و تاسف ارتحال مرحوم مغفور پدر عزیزمان —————- را به اطلاع می رسانیم.

مراسم تشییع جنازه آن مرحوم در روز ———- مورخه ——- از ساعت —– برگزار خواهد شد.

همچنین به اطلاع دوستان و آشنایان محترم می رسانیم که مجلس یادبود آن مرحوم روز ——— مورخه —— از ساعت —- الی —- در مسجد ———- واقع در ————— منعقد خواهد شد. حضور سروران گرامی در این مجلس سبب شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

————————————————————————

بازگشت همه به سوی اوست

مادر ای پرواز نرم قاصدک، مادر ای معنای عشق شاپرک

ای تمام ناله هایت بی صدا، مادر ای زیباترین شعر خدا

با نهایت غم و اندوه درگذشت همسری مهربان و مادری فداکار مرحومه مغفوره ———– را به اطلاع کلیه دوستان و آشنایان محترم می رساند.

مراسم خاک سپاری آن مرحوم در روز ———- از ساعت —- از آرامستان ———– برگزار می گردد. . حضور صمیمی شما سروران گرامی باعث شادی و تسکین روح آن مرحومه و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

————————————————————————

بازگشت همه به سوی اوست

به یاد شمع رویت همچون پروانه می سوزم، تو رفتی و من به جایت اندر این کاشانه می سوزم

با کمال تاثر و تاسف درگذشت پدری مهربان و همسری فداکار، مرحوم مغفور شادروان ———– را به اطلاع کلیه اقوام، دوستان و آشنایان می رساند. به همین مناسبت مراسم خاک سپاری این عزیز سفر کرده در روز ——— از ساعت —- از محل ———– به طرف مزار ——– انجام می گیرد. تشریف فرمایی شما سروران گرامی باعث شادی روح آن مرحوم و موجب دل گرمی بازماندگان خواهد بود.

————————————————————————

هو الباقی

مادر بهشت من همه آغوش گرم توست گوئی سرم هنوز به بالین نرم توست

پیوسته در هوای تو چشم در جستجو هر لحظه با خیال تو جانم به گفتگوست

به مناسبت اولین سالگرد/ یا چهلم درگذشت مرحومه/مرحوم مغفوره/مغفور شادروان

……………….

مجلس تذکر ویادبودی در روز پنج شنبه …….برگزار می گردد

تشریف فرمایی شما سروران گرامی باعث شادی روح آن مرحوم و موجب دل گرمی بازماندگان خواهد بود.

.
منابع:
.https://shayansang.ir